Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Koszyk Realizuj zamówienie

Kabel światłowodowy S-QOTKtcdD 1-4J G657A2 samonośny, abonencki, uniepalniony.

Kabel światłowodowy S-QOTKtcdD 1-4J G657A2 samonośny, abonencki.

Więcej szczegółów


738,00 zł brutto

Kabel cienki (2,9-3,0mm) okrągły, wzmacniany włóknami aramidowymi, przeznaczony do stosowania w sieciach FTTx. Przystosowany zarówno do budowy linii napowietrznych jak i instalacji w kanalizacji kablowej. Mały promień gięcia umożliwia łatwe prowadzenie kabla w instalacjach wewnątrz budynkowych. Włókna umieszczone są w ścisłej, giętkiej tubie wykonanej z akrylanu co dodatkowo chroni włókna przed uszkodzeniem. 

Parametry kabla:

Ilość włókien 1 2, 4
Średnica kabla 2,9±0,2 mm 3,1±0,2 mm
Waga 8,7±1,0 kg 9,8±1,0 kg
Grubość powłoki 0,75 mm
Typ włókna G657A2
Pokrycie włókna 0,9 mm 0,250 mm
Materiał, z którego wykonana jest tuba akrylan
Materiał, z którego wykonana jest powłoka     uniepalniony poliuretan (FRPU)  
Element wytrzymałościowy włókna aramidowe
Maksymalna instalacyjna siła naciągu 500N
Maksymalna użytkowa siła naciągu 300N
Wytrzymałość na uderzenia 200 uderzeń
Wytrzymałość na zgniatanie 440 N/cm
Minimalny czasowy promień gięcia 1,5 cm
Minimalny czasowy promień gięcia 3,0 cm
Zakres temperatur (praca) -55 ÷ +70 °C
Zakres temperatur (instalacja) -25 ÷ +60 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -70 ÷ +85 °C 

 

Parametry włókna:

Tłumienność w oknie 1310nm dB/km ≤ 0,35
Tłumienność w oknie 1550nm dB/km ≤ 0,21
Dyspersja chromatyczna 1285-1330 nm   ps/(nm2*km) ≤ 3,2
Dyspersja chromatyczna 1550 nm ps/(nm2*km) ≤ 17,5
Długość fali odcięcia nm ≤ 1220
Średnica pola modu dal fali 1310nm µm 98,6 ± 0,4
Decentryczność rdzenia µm ≤ 0,5
Niekołowośc płaszcza % ≤ 1,0
Średnica płaszcza µm 125,0 ± 1,0
Średnica pokrycia włóka µm 245,0 ± 1,0