Ostatnio przeglądane

Zobacz nasze Aukcje



Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Producenci

Mufa KOA-A4 do 144 spawów

OPTEE-KOS-A4-0x24/144 – Kołpakowa mufa światłowodowa o max pojemności 144 spawy.

Jednostka miary: szt.

Więcej szczegółów

178,35 zł brutto

OPTEE-KOS-A4-0x24/144

Nowy produkt

Materiał dostępny z magazynu.

OPTEE-KOS-A4-0x24/144 to kołpakowa osłona światłowodowa wykonana z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności: udarowej, na środki chemiczne i promienie UV.

 

Charakterystyka:

Pojemność: 144 spawy (6 kasety po 24 spawy)
Ilość portów: 4 okrągłe, 1 owalny,
Uszczelnienie bazy z kapturem: mechaniczne,
Uszczelnienie wlotów kablowych: termokurczliwe, machaniczne
Max śr. kabli: 24mm (port owalny),
2x17,5mm, 2x24mm (porty okrągłe),
Mocowania kabla: mocowanie elementu centralnego i powłoki kabla,
Klasa szczelności: IP68,
Wymiary (wys. x śr.): 450 x 230 mm.
 Pasujące kasety OPTEE-KAS-GI
OPTEE-KAS-PI

Wyposażenie osłony:

  • Uszczelnienie portu owalnego,
  • Termokurczliwe osłonki spawy.

 

Wyposażenie dodatkowe:

  • Obejma do mocowania mufy na słupie,
  • Uchwyt do mocowania na ścianie,
  • Kasety światłowodowe.

Produkty powiązane :

OPTEE-A/D-KAS24-GI - Kaseta światłowodowa na 24 spawy do osłony OPTEE-KOS-A4 i D6 Jednostka miary: szt.

21,53 zł

OPTEE-A/D-KAS24-PI - Kaseta światłowodowa na 24 spawy do osłony OPTEE-KOS-A4 i D6. Jednostka miary: szt.

21,53 zł

OPTEE-TUP-OK-D - Duże termokurczliwe uszczelnienie portu okrągłego do osłon typy: OPTEE-KOSA4/D6, OPTEE-FIST. Jednostka miary: szt.

9,72 zł

OPTEE-TUP-OW - Termokurczliwe uszczelnienie portu owalnego do osłon typy: OPTEE-KOS, FOSC, FIST. Jednostka miary: szt.

15,99 zł

OPTEE-KOS-A/B-UM-CYB- Uchwyt do mocowania osłon tupu KOS-A i FOSC-A/B na ścianie. Jednostka miary: szt.

20,91 zł

OPTEE-KOS-A/B-UNI-MOUNT- Uchwyt do mocowania osłon tupu KOS-A i FOSC-A/B na ścianie. Jednostka miary: szt.

79,95 zł

OPTEE-MUP Mechaniczny zestaw uszczelniający port kablowy w osłonach typu OPTEE-KOS-A4, OPTEE-KOS-D6, OPTEE-FIST-xx06. Jednostka miary: szt.

19,68 zł

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Kabel światłowodowy płaski Z-XOTKtcdp 4-12J (G652D)  kanałowy, smaonośny. Jednostka miary: metr.

0,97 zł

OPTEE-KOS-MINI-2x12/48 - Mała kołpakowa mufa światłowodowa na 48 spawów Jednostka miary: szt.

121,77 zł

Kabel światłowodowy Micro ADSS 4-24J (przęsło 80m)

0,97 zł

OPTEE-PIG-G652D-SCA - Pigtail światłowodowy jednomodowy (G652D) SC/APC śr. kabla 0,9mm.

4,55 zł

OPTEE-PIG-G657A1-SCA - Pigtail światłowodowy jednomodowy (G657A1) SC/APC śr. kabla 0,9mm.

4,67 zł

Z-XOTKtsd  -  kabel światłowodowy kanałowy 12-144J włókno G652D Jednostka miary: metr.

2,55 zł

Z-XOTKtsdD - kabel światłowodowy kanałowy wzmacniany włóknami aramidowymi. Jednostka miary: metr.

3,44 zł

OPTEE-KOS-A4-0x24/96+8(16)xSC - Kołpakowa osłona światłowodowa spawów wyposażona w pole komutacyjne na 8 lub 16 portów SC simplex. Jednostka mary: szt.

195,57 zł

OPTEE-FIST-1/6+48xSC  - Kołpakowa osłona światłowodowa wyposażona w pole komutacyjne 48xSC. Jednostka miary: szt.

553,50 zł

WS-KAS-FI3 – Włókno szklane powlekane fi 3mm w kasecie + akcesoria

535,05 zł