Ostatnio przeglądane

Zobacz nasze Aukcje



Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Producenci

Mufa z polem komutacyjnym OPTEE-KOS-A4+8/16xSC

OPTEE-KOS-A4-0x24/96+8(16)xSC - Kołpakowa osłona światłowodowa spawów wyposażona w pole komutacyjne na 8 lub 16 portów SC simplex.

Jednostka mary: szt.

Więcej szczegółów

195,57 zł brutto

Nowy produkt

Materiał dostępny z magazynu.

OPTEE-KOS-A4-0x24/96+8(16)xSC  to kołpakowa, hermetyczna osłona światłowodowa wykonana z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności: udarowej, na środki chemiczne i promienie UV. Wyposażona w pole komutacyjne 8xSC simplex lub 16x SC simplex.

Cechy osłony:

Typ mufy: KOS-A4-0x24/96+8xSC KOS-A4-0x24/96+16xSC
Przystosowana do montażu soliterów PLC: 1x8 przy adapterach SC
1x16 przy adapterach LC
1x16 przy adapterach SC
1x32 przy adapterach LC
Max. ilość spawów: 96 przy kasetach KAS-GI
72 przy kasetach KAS-PI
48 przy kasetach KAS-GI
24 przy kasetach KAS-PI
Porty wejściowe 1 port owalny (max. śr. kabla 30mm),
2 porty okrągłe (max. średnica kabla 17,5mm),
2 porty okrągłe (max. śr. kabla 24mm lub mechaniczne zestawy uszczelniające – opisane w zakładce akcesoria),
Uszczelnienie ortów,kablowych: termokurczliwe lub za pomocą mechanicznego zestawu uszczelniającego,
Maksymalna ilość kabli abonenckich: 16 kabli o max. śr 6mm,
Mocowania kabla: mocowanie elementu centralnego i powłoki kabla,
Typ uszczelnienia bazy z kapturem: mechaniczne,
Klasa szczelności: IP68,
Wymiary (wys. x śr.): 450 x 320mm,
Pasujące kasety: OPTEE-KAS-S24-GI
OPTEE-KAS-S24-PI

Wyposażenie osłony:

  • Uszczelniacz portu owalnego,
  • Termokurczliwy uszczelniacz portu okrągłego 2szt.
  • Tuby transportowe,
  • Saszetka z żelem pochłaniającym wilgoć.


Wyposażenie dodatkowe:

  • Kasety światłowodowe,
  • Uchwyt mocujący,
  • Mechaniczne zestawy uszczelniające.

Produkty powiązane :

OPTEE-A/D-KAS24-GI - Kaseta światłowodowa na 24 spawy do osłony OPTEE-KOS-A4 i D6 Jednostka miary: szt.

21,53 zł

OPTEE-A/D-KAS24-PI - Kaseta światłowodowa na 24 spawy do osłony OPTEE-KOS-A4 i D6. Jednostka miary: szt.

21,53 zł

OPTEE-TUP-OK-D - Duże termokurczliwe uszczelnienie portu okrągłego do osłon typy: OPTEE-KOSA4/D6, OPTEE-FIST. Jednostka miary: szt.

9,72 zł

OPTEE-TUP-OW - Termokurczliwe uszczelnienie portu owalnego do osłon typy: OPTEE-KOS, FOSC, FIST. Jednostka miary: szt.

15,99 zł

OPTEE-MUP Mechaniczny zestaw uszczelniający port kablowy w osłonach typu OPTEE-KOS-A4, OPTEE-KOS-D6, OPTEE-FIST-xx06. Jednostka miary: szt.

19,68 zł

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Kabel światłowodowy płaski Z-XOTKtcdp 4-12J (G652D)  kanałowy, smaonośny. Jednostka miary: metr.

0,97 zł

OPTEE-KOS-MINI-2x12/48 - Mała kołpakowa mufa światłowodowa na 48 spawów Jednostka miary: szt.

121,77 zł

Kabel światłowodowy Micro ADSS 4-24J (przęsło 80m)

0,97 zł

OPTEE-PIG-G652D-SCA - Pigtail światłowodowy jednomodowy (G652D) SC/APC śr. kabla 0,9mm.

4,55 zł

OPTEE-PIG-G657A1-SCA - Pigtail światłowodowy jednomodowy (G657A1) SC/APC śr. kabla 0,9mm.

4,67 zł

Z-XOTKtsd  -  kabel światłowodowy kanałowy 12-144J włókno G652D Jednostka miary: metr.

2,55 zł

Z-XOTKtsdD - kabel światłowodowy kanałowy wzmacniany włóknami aramidowymi. Jednostka miary: metr.

3,44 zł

OPTEE-KOS-A4-0x24/144 – Kołpakowa mufa światłowodowa o max pojemności 144 spawy. Jednostka miary: szt.

178,35 zł

OPTEE-FIST-1/6+48xSC  - Kołpakowa osłona światłowodowa wyposażona w pole komutacyjne 48xSC. Jednostka miary: szt.

553,50 zł

WS-KAS-FI3 – Włókno szklane powlekane fi 3mm w kasecie + akcesoria

535,05 zł