Ostatnio przeglądane

Zobacz nasze Aukcje



Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Producenci

Z-XOTKtsd - kabel światłowodowy kanałowy

Z-XOTKtsd  -  kabel światłowodowy kanałowy 12-144J włókno G652D

Jednostka miary: metr.

Więcej szczegółów

2,55 zł brutto

Nowy produkt

Materiał dostępny z magazynu.

Opis oznaczenia

Z-XOTKtsd - kabel zewnętrzny (Z), z powłoką polietylenową (X), optotelekomunikacyjny (OTK), tubowy (luźna tuba) z suchym uszczelnieniem ośrodka (ts), całkowicie dielektryczny (d).

Zastosowanie:

  • W telekomunikacyjnych sieciach dalekosiężnych, rozległych i lokalnych, w każdej konfiguracji przestrzennej.
  • Kable przeznaczone do ukłądania w kanalizacji kablowej pierwotnej i wtórnej.
  • Magą być układane w pobliżu energryucznych linii wysokiego napięcia.

Właściwości użytkowe:

  • W pełni dielektryczne.
  • Odporne na zakłócenia elektromagnetyczne.
  • Zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci i wzdłużną penetracją wody poprzez wypełnienie tub żelem hydrofobowym oraz wypełnienie ośrodka przy pomocy taśm czy sznurków wodnoblokujących.
  • Powłoka kabli jest odporna na ścieranie, promieniowanie UV oraz korozję naprężeniową.
  • Nadruk metryczny oraz oznakowanie kabli są naniesione na powłoce.
  • Możliwość dostosowania oznakowania do wymogów klienta.

Zakres temperatur:

  • Transportu i przechowywania: -40°C - +70ºC.
  • Instalacji: -15° - +60°C.
  • Przcy: -40°C - +70°C.

Konstrukcja kabla:

Centralny element
wytrzymałościowy
Dielektryczny pręt FRP w powłoce z polietylenu lub bez powłoki.
Tuba Luźna tuba z włóknami światłowodowymi wypełniona żelem tiksotropowym.
Wkładka Polietylenowa
Ośrodek kabla Tuby lub tuby i wkładki skręcone wokół centralnego elementu wytrzymałościowego; ośrodek składa się z 6, 8, 12, 18 lub 24 elementów
Uszczelnienie ośrodka Suche
Nitka rozrywająca powłokę 2
Powłoka Polietylenowa, czarna.

 

Parametry:

Liczba
włókien


Liczba elementów
(tub / wkładek) 
Śr. zew.
tuby 
Śr. zewnętrzna
kabla 
Masa
kabla 
Maks. siła naciągu  Min. promień gięcia
Dynamicza Statyczna Dynamiczny Statyczny
n n mm mm kg/km N N mm mm
 4-72  6 1,8  8 50 1000 500 120 160
 28-96  8  1,8  9,2  70  1500  750  140  180
 36-144  12 1,8  11,5  105  2200  1100  170  230
 52-216  18  1,8  11,9  110  2200  1100  180  240
 76-288  24  1,8  13,6  140  2500  1250  200  270

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Kabel światłowodowy płaski Z-XOTKtcdp 4-12J (G652D)  kanałowy, smaonośny. Jednostka miary: metr.

0,97 zł

OPTEE-KOS-MINI-2x12/48 - Mała kołpakowa mufa światłowodowa na 48 spawów Jednostka miary: szt.

121,77 zł

Kabel światłowodowy Micro ADSS 4-24J (przęsło 80m)

0,97 zł

OPTEE-PIG-G652D-SCA - Pigtail światłowodowy jednomodowy (G652D) SC/APC śr. kabla 0,9mm.

4,55 zł

OPTEE-PIG-G657A1-SCA - Pigtail światłowodowy jednomodowy (G657A1) SC/APC śr. kabla 0,9mm.

4,67 zł

Z-XOTKtsdD - kabel światłowodowy kanałowy wzmacniany włóknami aramidowymi. Jednostka miary: metr.

3,44 zł

OPTEE-KOS-A4-0x24/144 – Kołpakowa mufa światłowodowa o max pojemności 144 spawy. Jednostka miary: szt.

178,35 zł

OPTEE-KOS-A4-0x24/96+8(16)xSC - Kołpakowa osłona światłowodowa spawów wyposażona w pole komutacyjne na 8 lub 16 portów SC simplex. Jednostka mary: szt.

195,57 zł

OPTEE-FIST-1/6+48xSC  - Kołpakowa osłona światłowodowa wyposażona w pole komutacyjne 48xSC. Jednostka miary: szt.

553,50 zł

WS-KAS-FI3 – Włókno szklane powlekane fi 3mm w kasecie + akcesoria

535,05 zł