Ostatnio przeglądane

Zobacz nasze Aukcje



Najczęściej kupowane

Promocje

Nowe produkty

  • Spinki do taśmy 20mm
    Spinki do taśmy 20mm

    Nierdzewne spinki do taśm stalowych o szerokości 20mm. Jednostka miary:...

    1,12 zł
  • Taśma 20mm x 0,7mm
    Taśma 20mm x 0,7mm

    Taśmy ze stali nierdzewnej do mocowania wsporników na słupie. Jednostka...

    277,89 zł

Producenci

Mufa z polem komutacyjnym OPTEE-FIST 48xSC

OPTEE-FIST-1/6+48xSC  - Kołpakowa osłona światłowodowa wyposażona w pole komutacyjne 48xSC.

Jednostka miary: szt.

Więcej szczegółów

553,50 zł brutto

Nowy produkt

Materiał dostępny z magazynu.

OPTEE-FIST-1/6+48xSC to kołpakowa, hermetyczna osłona światłowodowa wykonana z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności: udarowej, na środki chemiczne i promienie UV. Wyposażona w pole komutacyjne 48xSC simplex. Konstrukcja osłony umożliwia prowadzenie rozprowadzenie gołych włókien (bez użycia tub transportowych).

Cechy osłony:

Max pojemność: 168 spawów,
Porty wejściowe: 1 owalny do wprowadzenia kabla z nieprzeciętnymi tubami (maksymalna śr. kabla 30mm),6 portów okrągłych (1 kable o maksymalnej średnicy 30mm w przypadku uszczelnienia termokurczliwego lub uszczelnienie mechaniczne – opis w zakładce akcesoria),
Uszczelnienie bazy z kapturem: mechaniczne,
Pole komutacyjne: 48xSC simplex, LC duplex,
Przystosowana do montażu soliterów PLC: 1x4, 1x8, 1x16, 1x32,
Maksymalna ilość kabli abonenckich: 24 (max śr. 9mm),
48 (max śr. 6mm),
Klasa szczelności: IP68,
Wymiary (wys. x śr.): 488 x 247 mm
Pasujące kasety:

 OPTEE-KAS-2SE,

OPTEE-KAS-4SE

 

Brak kaset i uszczelniaczy w komplecie.


Wyposażenie dodatkowe:

  • Kasety światłowodowe,
  • Uchwyt mocujący,
  • Mechaniczne zestawy uszczelniające,
  • Termokurczliwe uszczelnienia portów kablowych,
  • Mechaniczne uszczelnienia portów kablowych.

Produkty powiązane :

OPTEE-A/D-KAS24-GI - Kaseta światłowodowa na 24 spawy do osłony OPTEE-KOS-A4 i D6 Jednostka miary: szt.

21,53 zł

OPTEE-A/D-KAS24-PI - Kaseta światłowodowa na 24 spawy do osłony OPTEE-KOS-A4 i D6. Jednostka miary: szt.

21,53 zł

OPTEE-TUP-OK-D - Duże termokurczliwe uszczelnienie portu okrągłego do osłon typy: OPTEE-KOSA4/D6, OPTEE-FIST. Jednostka miary: szt.

9,72 zł

OPTEE-TUP-OW - Termokurczliwe uszczelnienie portu owalnego do osłon typy: OPTEE-KOS, FOSC, FIST. Jednostka miary: szt.

15,99 zł

OPTEE-MUP Mechaniczny zestaw uszczelniający port kablowy w osłonach typu OPTEE-KOS-A4, OPTEE-KOS-D6, OPTEE-FIST-xx06. Jednostka miary: szt.

19,68 zł

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Kabel światłowodowy płaski Z-XOTKtcdp 4-12J (G652D)  kanałowy, smaonośny. Jednostka miary: metr.

1,22 zł

OPTEE-KOS-MINI-2x12/48 - Mała kołpakowa mufa światłowodowa na 48 spawów Jednostka miary: szt.

121,77 zł

Kabel światłowodowy Micro ADSS 4-24J (przęsło 80m)

0,97 zł

OPTEE-PIG-G652D-SCA - Pigtail światłowodowy jednomodowy (G652D) SC/APC śr. kabla 0,9mm.

4,55 zł

OPTEE-PIG-G657A1-SCA - Pigtail światłowodowy jednomodowy (G657A1) SC/APC śr. kabla 0,9mm.

4,67 zł

Z-XOTKtsd  -  kabel światłowodowy kanałowy 12-144J włókno G652D Jednostka miary: metr.

2,55 zł

Z-XOTKtsdD - kabel światłowodowy kanałowy wzmacniany włóknami aramidowymi. Jednostka miary: metr.

3,44 zł

OPTEE-KOS-A4-0x24/144 – Kołpakowa mufa światłowodowa o max pojemności 144 spawy. Jednostka miary: szt.

178,35 zł

OPTEE-KOS-A4-0x24/96+8(16)xSC - Kołpakowa osłona światłowodowa spawów wyposażona w pole komutacyjne na 8 lub 16 portów SC simplex. Jednostka mary: szt.

195,57 zł

WS-KAS-FI3 – Włókno szklane powlekane fi 3mm w kasecie + akcesoria

535,05 zł