Ostatnio przeglądane

Zobacz nasze Aukcje



Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Producenci

Patchcord SC/APC-SC/UPC duplex

Patchcord jednomodowy G652D duplex SC/APC-SC/UPC

Jednostka miary: szt.

Więcej szczegółów

19,93 zł brutto

Nowy produkt

Termin realizacji 3-5 dni.

Patchcordy światłowodowe (kable połączeniowe) to odcinki kabla światłowodowego zakończone złączami światłowodowymi z obu stron. Przeznaczone są do łączenia torów optycznych w panelach, przełącznicach światłowodowych oraz do połączeń urządzeń optycznych.

  Charakterystyka:

  • Typ włókna: G.652D,
  • Śr. kabla: 2,0mm,
  • Tłumienność:≤0,20 dB,
    • max. 0,20dB dla złącz typu APC,
    • max. 0,25dB dla złącz typu UPC,
  • Reflektancja: ≥60dB,
    • min. 65dB dla złącz typu APC,
    • min. 50dB dla złącz typu UPC,
  • Śr. ferruli: 2,5mm,
  • Temperatura pracy: -40oC - +75oC,
  • Temperatura przechowywania: -40oC - +85oC.

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Patchcord jednomodowy G652D simplex SC/APC-SC/APC Jednostka miary: szt.

9,04 zł

Patchcord jednomodowy G652D duplexSC/APC-SC/APC Jednostka miary: szt.

19,43 zł

Patchcord jednomodowy G652D simplex SC/UPC-SC/UPC Jednostka miary: szt.

9,10 zł

Patchcord jednomodowy G652D duplex SC/UPC-SC/UPC Jednostka miary: szt.

19,19 zł

Patchcord jednomodowy G652D simplex LC/APC-LC/APC Jednostka miary: szt.

10,33 zł

Patchcord jednomodowy G652D duplex LC/APC-LC/APC Jednostka miary: szt.

20,66 zł

Patchcord jednomodowy G652D simplex LC/UPC-LC/UPC Jednostka miary: szt.

9,35 zł

Patchcord jednomodowy G652D duplex LC/UPC-LC/UPC Jednostka miary: szt.

18,70 zł

Patchcord jednomodowy G652D simplex SC/APC-LC/APC Jednostka miary: szt.

9,47 zł

Patchcord jednomodowy G652D duplex SC/APC-LC/APC Jednostka miary: szt.

18,94 zł

Patchcord jednomodowy G652D simplex SC/APC-SC/UPC Jednostka miary: szt.

9,96 zł