Ostatnio przeglądane

Zobacz nasze AukcjeNajczęściej kupowane

Promocje

Nowe produkty

Producenci

Osłona mechaniczna typu KM-1

Jednostka miary szt.

Więcej szczegółów

52,64 zł brutto

Ten produkt ma podstawową cenę w walucie obcej. Powyższe ceny w PLN maja charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty w myśl prawa cywilnego. Ceny w PLN są przeliczone wg kursu sprzedaży z NBP z dnia 2023-02-17.
1 EUR = 4,7816 PLN
* Cena w walucie obcej netto: 8,95 EUR

KM-1

Nowy produkt

Materiał dostępny z magazynu

Osłona KM-1

Osłona mechaniczna typu KM 1 jest tania, łatwa i pewna w montażu na kablach telekomunikacyjnych do 5 par. żel wypełniający osłonę ma bardzo dobre właściwości antykorozyjne i izolacyjne, co gwarantuje szczelność w najtrudniejszych warunkach środowiskowych.

Przeznaczenie
Osłona mechaniczna typu KM1 przeznaczona jest do ochrony złącza (zarówno suchych jak i wypełnionych łączników), kabli miedzianych przed wilgocią, wpływem czynników atmosferycznych, zanieczyszczeniami środowiskowymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Zakres zastosowania
Osłona typu KM1 stosowana jest do połączeń przelotowych (do 5 par) i odgałęźnych kabli miedzianych linii telekomunikacyjnych (do 5 kabli jedno lub dwuparowych) instalowanych w kanalizacji kablowej oraz bezpośrednio w ziemi, na ścianach i słupach linii napowietrznych a także w pomieszczeniach zamkniętych.

14 innych produktów w tej samej kategorii: