Ostatnio przeglądane

Zobacz nasze AukcjeNajczęściej kupowane

Promocje

Nowe produkty

Producenci

Osłona mechaniczna typu KM-3

Jednostka miary szt.

Więcej szczegółów

91,43 zł brutto

Ten produkt ma podstawową cenę w walucie obcej. Powyższe ceny w PLN maja charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty w myśl prawa cywilnego. Ceny w PLN są przeliczone wg kursu sprzedaży z NBP z dnia 2023-09-20.
1 EUR = 4,6602 PLN
* Cena w walucie obcej netto: 15,95 EUR

KM-3

Nowy produkt

Materiał dostępny z magazynu

Osłona KM-3

Osłona mechaniczna typu KM-3 jest tania, łatwa i pewna w montażu na kablach telekomunikacyjnych do max. do 70 par przy średnicy żył 0,4. Żel wypełniający osłonę ma bardzo dobre właściwości antykorozyjne i izolacyjne, co gwarantuje szczelność w najtrudniejszych warunkach środowiskowych.

Przeznaczenie
Osłona mechaniczna typu KM-3 przeznaczona jest do ochrony złącza (zarówno suchych jak i wypełnionych łączników), kabli miedzianych przed wilgocią, wpływem czynników atmosferycznych, zanieczyszczeniami środowiskowymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Zakres zastosowania
Osłona typu KM-3 stosowana jest do połączeń przelotowych (do 70 par) i odgałęźnych kabli miedzianych linii telekomunikacyjnych instalowanych w kanalizacji kablowej oraz bezpośrednio w ziemi, na ścianach i słupach linii napowietrznych a także w pomieszczeniach zamkniętych.

14 innych produktów w tej samej kategorii: