Ostatnio przeglądane

Zobacz nasze AukcjeNajczęściej kupowane

Producenci

Osłona mechaniczna typu KM-2

Jednostka miary szt.

Więcej szczegółów

60,88 zł brutto

Ten produkt ma podstawową cenę w walucie obcej. Powyższe ceny w PLN maja charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty w myśl prawa cywilnego. Ceny w PLN są przeliczone wg kursu sprzedaży z NBP z dnia 2024-04-15.
1 EUR = 4,2852 PLN
* Cena w walucie obcej netto: 11,55 EUR

KM-2

Nowy produkt

Materiał dostępny z magazynu

Osłona KM-2

Osłona mechaniczna typu KM-2 jest tania, łatwa i pewna w montażu na kablach telekomunikacyjnych do 10 par. żel wypełniający osłonę ma bardzo dobre właściwości antykorozyjne i izolacyjne, co gwarantuje szczelność w najtrudniejszych warunkach środowiskowych.

Przeznaczenie
Osłona mechaniczna typu KM-2 przeznaczona jest do ochrony złącza (zarówno suchych jak i wypełnionych łączników), kabli miedzianych przed wilgocią, wpływem czynników atmosferycznych, zanieczyszczeniami środowiskowymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Zakres zastosowania
Osłona typu KM-2 stosowana jest do połączeń przelotowych (do 10 par) i odgałęźnych kabli miedzianych linii telekomunikacyjnych (do 7 kabli jedno lub dwuparowych) instalowanych w kanalizacji kablowej oraz bezpośrednio w ziemi, na ścianach i słupach linii napowietrznych a także w pomieszczeniach zamkniętych.

16 innych produktów w tej samej kategorii: